fbpx

Medi̇cal Turi̇zme Yaklaşımımız

Life Time Esthetic & Hair Transplant ailesi olarak Türkiye’ye gelen misafirlerimizin,  ülkemizden memnun ayrılmaları, öncelikli ilkemizdir. İşlem süreci; misafirlerimizle ilk iletişim kurmamızla başlar ve Türkiye’deki estetik operasyonları bitip evlerine dönene kadar sürer. Tüm bu süreç merkezimizde, dünya standartları üstünde bir kalite anlayışla yürütülmektedir. Saç ekimi ve diğer estetik operasyonlar için bizi tercih eden; birçok farklı ülkeden gelen misafirlerimiz; onların yorumları ve pozitif geri dönüşleri her zaman için daha iyisini hedefleyen merkezimiz için önemli bir başlangıç noktasıdır. Kaliteden ödün vermeden yoluna devam eden Life Time Esthetic & Hair Transplant;  anlaşmalı olduğu hastane ve otelleri standart üstü bir donanıma sahiptir.

Life Time Estetik & Hair Transplant; rehberleri, estetik uzmanları ve doktorları ile hastalarını; sağlıklı, hijyenik, yabancı hissetmedikleri ve güven dolu bir ortamda kalite standartlarında ağırlamaktadır. Life Time Esthetic & Hair Transplant merkezine başvuran bütün hastaları oldukça profesyonel bir karşılama beklemektedir. Misafirlerimiz her türlü hizmet hakkında önceden bilgilendirilir ve fikri alınarak süreç planlamasına dahil edilir.

Yurt dışından ya da il dışından misafirlerimiz Life Time Esthetic & Hair Transplant’dan hizmet almak istediklerinde firmamıza başvuru yapmaları yeterlidir. Ardından işle tarihleri ve gerekli ulaşım tarihleri belirlenir.Merkezimizin ekip üyeleri; misafirlerimizi hava alanında karşılar ve özel araçlarla gerekli transferleri sağlarlar. Misafirlerimiz öncelikle otellerine yerleştirilir. Sonrasında tüm son detayların konuşulması için misafirlerimizi ofislerimizde ağırlanır ve hastaneye de yine buradan hareket edilir. Süreç boyunca misafirimizin gerekli transfer işlemlerinin tamamı ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Hastalarımızın konforu ve rahatı göz önüne alınarak hiçbir eksik olmasına izin verilmez.

Avrupa ve Ortadoğuda Sayısız Şubesi̇ Bulunan Hastanemi̇z

Avrupa standartlarında teknolojik donanımı ve alt yapı ile Türkiye ve Balkan ülkelerine sağlık hizmeti veren Sante Plus Group’un yönetim felsefesinin temelini,”tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi, 100 yatak kapasitesi ve tesisleri ile İstanbul’da toplumun büyük çoğunluğunu ’A’ grubu hastanecilik anlayışıyla buluşturmak” oluşturuyor. 100 Yatak kapasiteli, misyon ve vizyonuna uygun, çağdaş sağlık hizmetleri veren İstanbul ve Balkanlar’da sayısız şubesi bulunan hastanemiz; teknik donanımı, deneyimli doktorları ve sağlık personeliyle 5 yıldızlı otel konforunda sağlığınıza kavuşma imkanı sunmaktadır.

Tüm Avrupaya Hi̇zmet Veren Hoteli̇mi̇z

Mercure Hotel İstanbul Topkapı Haliç Kongre Merkezi, Tarihi Yarımada, Kapalıçarşı, Abdi İpekçi Spor Salonu, Ataköy Olimpiyat Evi, CNR Expo Center, Atatürk Uluslararası Havaalanı, Merter ve Zeytinburnu Tekstil bölgelerinin hemen yakınında yer alır. Modern ve davetkâr Mercure Hotel İstanbul Topkapı; rahat ve son teknolojik gereçlerle donatılmış konforlu odalar sunar. Mercure Hotel İstanbul Topkapı iş ve eğlence seyahatleri için misafirlerine sadece İstanbul’un tarihi dokusuyla değil aynı zamanda Türk ve Dünya mutfaklarından A La Carte restoranları ve iyi donanımlı Fitness&Spa Merkezi ile de zengin bir hizmet sunar.

Rox Otel Airport, CNR EXPO fuar alanına yürüyüş mesafesinde, Uluslararası Atatürk Havalimanının hemen karşısında, yeni oluşan iş alanlarında, büyük AVM lerin yanı başında bulunmaktadır. Rox Hotel Airport olarak asıl amacımız iş dünyası ve Istanbul ziyareti için gelen misafirlerimize özel dizayn edilmiş odalarımızda gerçek konforu sağlayarak, geleneksel Türk misafirperverliğini en yüksek seviyede sunmaktır.

LifeTime